ładowanie danych

UWAGA Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Po zamknięciu informacja nie będzie wyświetlana.

Ok rozumiem
UWAGA! Nie przyjmujemy zamówień na "customy" do odwołania. Czas ten chcemy poświęcić na zaprojektowanie nowych wzorów wyposażenia taktycznego jakie pojawi się w sklepie internetowym.

Warunki Gwarancyjne

Informacje o gwarancji udzielanej na Nasze produkty.

Należy bezwzględnie zachować dowód zakupu Produktu wydany przez Sprzedawcę oraz załączyć wskazany dokument w przypadku reklamowania towaru w oparciu o gwarancję udzieloną przez ORKAN Tactical.

  1. Wyroby firmy ORKAN Tactical objęte są 3 letnią gwarancją począwszy od daty sprzedaży.
  2. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych wskutek: podpalenia, działaniem temperatur powyżej 100oC, pocięcia ostrymi przedmiotami, użycia broni palnej i materiałów wybuchowych, własnych przeróbek oraz celowego niszczenia.
  3. Nie odpowiednia konserwacja może skutkować utratą gwarancji.
  4. W przypadku uszkodzenia wyrobu w trakcie trwania gwarancji należy go odesłać na adres: Krawiectwo Taktyczne ORKAN Hubert Rogacewicz, ul. Kasprzaka 7, lok. 18, 01-211 Warszawa. Należy dołączyć do niego kartę gwarancyjną, opis uszkodzenia oraz dane kontaktowe.
  5. Czas dokonania naprawy wynosi do 2 (dwóch) tygodni. W przypadku braku możliwości naprawy, wyrób zostanie wymieniony na nowy co może wydłużyć czas dokonania naprawy. Użytkownik zostanie o tym poinformowany niezwłocznie.
  6. Po naprawie . wymianie wyrób zostanie odesłany na koszt firmy ORKAN.
  7. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia które nie jest objęte gwarancją (patrz pkt. 2) wyrób zostanie odesłany na koszt użytkownika.