ładowanie danych

UWAGA Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Po zamknięciu informacja nie będzie wyświetlana.

Ok rozumiem
UWAGA! Nie przyjmujemy zamówień na "customy" do odwołania. Czas ten chcemy poświęcić na zaprojektowanie nowych wzorów wyposażenia taktycznego jakie pojawi się w sklepie internetowym.

O Nas

Poznaj nas lepiej.

Istniejemy od 2010 roku, projektujemy i szyjemy wyposażenie taktyczne oraz inne elementy oporządzenia współczesnego żołnierza lub funkcjonariusza. Specjalizujemy się w realizacji spersonalizowanych nisko seryjnych zamówień dla wojska i służb mundurowych. Jako firma poza pracownią krawiecką prowadzimy również internetowy sklep z pasmanterią taktyczną. Dostarczamy podzespoły dla krawców taktycznych, ludzi aktywnych sportowo, zwykłych obywateli.

Dostarczamy wysokiej jakości wyposażenie dla wojska, policji, służb mundurowych oraz cywilnych użytkowników z całego świata od 2010 roku.

Opieramy się na krytycznych uwagach użytkowników naszego sprzętu, dzięki czemu dostarczamy unikalny, trwały i niezawodny produkt.

Wyposażenie taktyczne ORKAN Tactical jest szyte w Warszawie. Pamiętaj że kupując produkty ORKAN wspierasz Polski przemysł.

Misja

Naszą misją jest dostarczanie wyposażenia taktycznego dopasowanego indywidualnie do potrzeb użytkownika.

Kadra

Kadra jaką dysponujemy oraz nasi współpracownicy posiada fachową wiedzę opartą na własnych doświadczeniach, latach pracy i służby w formacjach mundurowych. Nasi pracownicy wykonują swoje zadania z pasją i determinacją.

Jakość

Produkty marki ORKAN Tactical uszyte są z najwyższej jakości komponentów wyprodukowanych przez światowych liderów wyrobu tkanin, taśm kaletniczych, taśm rzep, suwaków itd. Wszystkie produkty objęte są gwarancją i profesjonalnym serwisem.

Gwarancja jakości

Produkty ORKAN Tactical uszyte są z najwyższej jakości podzespołów spełniających standardy MIL-SPEC. W przypadku kiedy produkt zawiedzie z powodu złego wykonania lub ukrytej wady materiału naprawimy go lub wymienimy bezpłatnie. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszym produktem napisz do nas.