ładowanie danych

UWAGA Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Po zamknięciu informacja nie będzie wyświetlana.

Ok rozumiem
UWAGA! Nie przyjmujemy zamówień na "customy" do odwołania. Czas ten chcemy poświęcić na zaprojektowanie nowych wzorów wyposażenia taktycznego jakie pojawi się w sklepie internetowym.

Surowce i Materiały

Dowiedz się więcej o materiałach z których szyjemy Nasze produkty.

Produkty ORKAN Tactical są produkowane z najwyższej jakości materiałów światowych liderów w dziedzinie tkanin, rzepów, klamer i zamków błyskawicznych. Szyjemy wyłącznie z surowców pierwszej jakości takich jak:

CORDURA® Logo

Super wytrzymała tkanina nylonowa CORDURA® firmy Invista. Stosujemy wyłącznie tkaninę najwyższej jakości produkowaną w fabrykach w Niemczech i USA. Każda ze stosowanych CORDURA® posiada impregnacje oraz wykończenie IRR (nie "świeci" w noktowizji).

CORDURA® jest:2x bardziej wytrzymała od standardowego nylonu, 3x bardziej wytrzymała od poliestru, 10x mocniejsza od bawełny.

CORDURA® is a registered trademark for durable fabrics.
ITW, Duraflex, 2M Logos

Wszystkie elementy plastikowe pochodzą od renomowanych producentów takich jak ITW NEXUS, YKK, 2M i NATIONAL MOLDING/DURAFLEX. Stosujemy wyłącznie klamry z tworzyw Delrin i Acetal charakteryzujących się bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz odpornością na bardzo niskie temperatury. Klamry wykonane z tego materiału, w przeciwieństwie do powszechnie stosowanych klamer nylonowych, nie pochłaniają wilgoci i nie pękają z tego powodu na mrozie.

Amann Logo

Nici są istotnym elementem każdej uszytej rzeczy, często są małym elementem który przesądza o wytrzymałości całego produktu. Dlatego sprzęt firmy Orkan jest szyty wyłącznie super mocnymi i bardzo odpornymi na przetarcie nićmi poliamidowymi niemieckiej firmy Amann. Stosowany model Onyx zapewnia pewną jakość szwów na wiele lat.

YKK Logo

Stosowane są wyłącznie zamki czołowych światowych producentów, takich jakich japoński YKK i belgijski Kroko.

Pasamon Logo

Najwyższej jakości taśmy nylonowe zapewnia polska firma Pasamon. Stosowane są wyłącznie taśmy z wykończeniem IRR.

Prym & Stocko Logos

Stosowane są wyłącznie napy i oczka kaletnicze czołowych światowych producentów jakimi są niemieckie firmy Prym i YKK Stocko Fasteners.